Amfiteátr Chlum

Pro účinkující


Na co se připravit ?

Pódium je zastřešené, rozměry 10x9m. Přípojka je 3x400V/63A. Přípojka je po rekonstrukci a splňuje požadavky dle platných norem. Tudíž máme rozvaděč mimo jiné osazen proudovým chráničem a některá starší zařízení a "domatiky" s tímto mohou býti nekompatibilní!

Příjezd pro techniku je viz. níže, v případě suchého počasí není sebemenší problém, pokud naprší je to o malinko horší ale zvládla to i Avie naložená zvukem nebo středně velký autobus, tak to již zvládne snad všechno ! Auta se dají parkovat přímo za pódiem. Jako zázemí zatím slouží 6-ti stopý kontejner.

 

 

Pro příjezd autem přímo k pódiu

Upozornění : tento přístup není určen pro diváky, není zde ani možnost parkovat auta diváků!

Při příjezdu od Hradce Králové po E442 se odbočí na Dvůr Králové/Velký Vřešťov, vyjede se prudký kopec, mine se kostel u kterého začne cesta klesat, hospoda, velká budova mateřské školky a přijíždí se na náves, hlavní vede prudkou zatáčkou doprava, vy odbočíte vlevo(jedete jakoby rovně na vedlejší, pokračujete dál, po pravé straně skončí výstavba a začíná se zvedat stráň, po levé straně pokračují domy, za posledním domem vlevo pokračuje sad, dále je pak betonová jímka za kterou do leva odbočuje polní cesta. Po té se dáte a zhruba v polovině vzdálenosti mezi silnicí a lesem odbočíte mírně doprava tak, aby jste po louce(po louce žádná výraznější cesta nevede, uvidíte pouze rozježděnou trávu) dosáhli rohu lesa (pozor až toho vzdálenějšího !) v něm začíná lesní cesta která Vás dovede až k pódiu,  na lesní opatrně, občas tam vykoukne kamínek ale není to nic nepřekonatelného

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012

facebook